kāzu fotogrāfs un atsauksmes


Ir liels gandarījums, kad bildes atdotas. Savukārt, mazo svētku sajūtu rada saņemta atgriezeniskā saite – atsauksmes par bildēm un padarīto darbu kopumā. Fotogrāfam atsauksmes ir ļoti svarīgas, jo norāda vai apstiprina pareizo virzienu, kurā doties un kas cilvēkiem patīk. Lai arī atsauksmes ir kā “medusmaize”, tomēr cenšos no saviem klientiem saņemt arī konstruktīvu kritiku – tā, manuprāt, ir labākā dāvana izaugsmei, lai fotogrāfa pakalpojumus varētu sniegt vēl augstākā kvalitātē.

Arī citiem cilvēkiem šīs atsauksmes ir noderīgas, jo pēc tām objektīvi var nojaust par klienta sadarbību ar fotogrāfu – kāds ir tā darba stils un viennozīmīgi palīdz saprast, vai līdzīgu pieredzi vēlies arī tu pats.

Jūsu viedoklis man ir svarīgs – paldies par to!
*Šīs atsauksmes ir ņemtas no manas Facebook lapas


Augusta sākumā uz mūsu kāzām izvēlējāmies Juri par savu fotogrāfu un ne mirkli to nenācās nožēlot.

Juris ir ļoti harizmātisks ar viņu ir viegli saprasties un jau pirmajā iepazīšanās reizē sapratām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli, jo ar fotogrāfu nudien negribējām “nošaut greizi”.

Kad pirmo reizi satikāmies, Juris izrādīja interesi par mums izzināt maksimāli vairāk, lai saprastu, kādi esam un kas mums patīk, kas tad tālāk palīdzētu izveidot to “plānu” fotosesijai, jo mums sākotnēji tāda nebija. Ņemot vērā faktu, ka es pati ne pārāk mīlu fotogrāfēties, doma par fotosesiju man bija vēl viens mazais stresiņš.

Taču tā kā Juris ir tāds “cilvēks cilvēkam draugs” – viņš fantastiski spēja likt mums atslābināties, aizmirst, ka tiekam bildēti. 

Juris ir pilns ar idejām, tajā pat laikā neliks justies neērti un labā kadra dēļ neliks “sēsties špagatā”, ja vien pats to nevēlēsies. 🙂

Tik interesanti bija pavērot, ka tad, kad sākās lietus, man bija jau panika, bet Juris apgarots un izmircis skraidīja un ķēra mirkļus.

Bildes tiek atgriestas īpašā, personalizētā dāvanu iepakojumā, kas vēlreiz apstiprina, cik ļoti viņš mīl savu darbu un cik ļoti klients viņam nav tikai klients.

Kolosāls pluss bija tas, ka Jurim ir labas krievu valodas zināšanas, jo mūsu kāzas notika krievu valodā.

Kā jau es teicu Jurim mūsu beidzamajā satikšanās reizē, kad viņš jautāja, kā jūtamies – fotogrāfa dēļ vien būtu gatava vēlreiz precēties!

Paldies Tev, Juri, ka esi sava amata meistars un, ka 7.08.2019 Tu spēji būt ar mums mūsu mazajā, īpašajā dieniņā.

K&M

~ Kitija & Mihails~

Pāris dienas atpakaļ mums apritēja gada kāzu jubileja, sajūtas patiešām fantastiskas, ka to dienu varējām sagaidīt trijatā ❤️❤️❤️🥰.

Bet pats lielākais prieks ir par to, ka daļu no tās dienas vakara kopā bija ar mums Juris Zīģelis, kuru arī iepazinām paši pirms gada. Tāds patīkams siltums, mīlestība, prieks un smiekli! Jā, Tu esi uzbūris mūsu ideālās bildes, paldies Tev par to!

Noteikti, laikam ejot, atkal lūgsim Tevi iemūžināt kādus skaistus notikumus 💞🤗

~ Sintija Ajučonoka~

Harizmātisks fotogrāfs ar skaistu un mīļu smaidu 😊. Ir tādi cilvēki savējie pat tad, ja satikti pirmo reizi. 

Spēj sajūtās notvert netveramo un ienest fotogrāfijā ✨

Ļoti skaisti un mīļi foto ar stāstu. Šķirstām un smaidām. 

Pateicamies, Juri ♥️!

~ Stella Eihe~

Es esmu tik laimīga un priecīga, ka tieši Juris Zīģelis bija mūsu kāzu fotogrāfs! <3 Kāpēc?

Pirmkārt, jo bildes ir vienkārši fantastiski skaistas, kas tomēr ir ļoti svarīgi ņemot vērā, ka neprecamies katru dienu. 😉

Otrkārt, Juris Zīģelis strādā ļoti kvalitatīvi un profesionāli, šeit man būtu divi punkti, kuriem vēlētos pieskarties atsevišķi. Pirmais – Jura klātbūtne kāzās ir tik viegla, draudzīga un patīkama, ka tā vien gribas, lai viņš būtu ne tikai fotogrāfs, bet arī kāzu viesis. Pieklājīga, cieņpilna, draudzīga attieksme iedrošina un ļauj atvērties pat introvertākajam kāzu viesim 🙂 Otra – komunikācija pirms un pēc lielās dienas – Juris ir ieinteresēts uzzināt gan scenāriju, gan vēlmes, gan iepazīties ar lokāciju savlaicīgi un ar padziļinātu interesi. Savukārt pēc kāzām bildes tiek sagatavotas un nodotas skaistā iepakojumā un īpaši vēlos uzsvērt to, ka Juris ir ļoti forši apdomājis un izveidojis divus atsevišķas saites – vienu kāzu viesiem un otru jaunajam pārim (kur redzamas arī privātākas bildes :)), protams, var ar viesiem dalīties ar abām saitēm, bet man patīk, ka ir opcija kādam, kuram iespējams neinteresēs manas krāsošanās bildes, tās arī neparādīt! 🙂

Treškārt, vēl nedaudz par bildēm. Mums bija ļoti svarīgi, lai ir pāris skaistas bildes no mūsu kā pāra fotosesijas, bet šoreiz tas nebija primārais. Lai arī fotosesija bija īsa (kas bija vēlme no mūsu puses, lai viesi netiek badināti), īsajā laikā mēs ieguvām TIK daudz skaistas jaunā pāra bildes. Juris Zīģelis pakoriģēja kur nepieciešams un deva daudzus vērtīgus ieteikumus, lai bildes sanāktu vēl labākas! 🙂 Bet visvairāk es vēlos uzsvērt Jura spēju iemūžināt un ķert mirkļus, kas patiesībā mums bija pats, pats svarīgākais – saglabāt un noķert šī skaistā notikuma garšu, lai tā tiktu iemūžināta. Es domāju, ka Jurim piestāvētu apzīmējums – skaisto mirkļu ķērājs! Ar patiesām emocijām, neaizmirstot, ka jaunajam pārim ir svarīgi arī bilde ar omi un opi, ar draugu smiekliem un vecāku aizkustinājumu.

Caur Jura bildēm ir sajūta, ka varu pasākumu izdzīvot vēl vēl! Par to laikam arī vislielākais paldies – jāatver tikai attiecīgā mapīte un vēlreiz varu izdzīvot kāzu dienu! 🙂 Paldies Tev! <3

~ Madara & Jānis~

Savstarpēji pozitīvs kontakts izveidojās jau pirmajā tikšanā reizē mūsu vēlmes tika uztvertas nekavējoties.
Kāzu diena paskrien ļoti ātri, Juris ir fotogrāfs, kas nepalaidīs garām nevienu nozīmīgu mirkli šajā brīnišķīgajā dienā! Viss tiek „noķerts”Paldies par lieliskām bildēm, Esam priecīgi par savu izvēli, un nozīmīgi ir tas, ka bildes gribas skatīties atkal un atkal, jo tās atgriež to brīnumjauko sajūtu, kāda bija mūsu kāzu dienā! Ne visi to spēj.
Esam pateicigi par pozitīvam emocijām, vieglo sadarbibu un lielisko rezultātu!
PALDIES!

~ Linda & Māris ~

Юрис, спасибо огромное за великолепную работу! ? Ты профессионал в своем деле! Фото вышли безумно красивые и живые, качественные и обработаны в срок. Все в восторге, было очень приятно с тобой работать! И впредь будем обращаться к тебе!

~ Valērija & Oļegs ~

Juris noteikti ir viens no iemesliem, kāpēc mūsu kāzu diena paliks atmiņā kā ļoti laimīgs dzīves mirklis. Turklāt – ne tikai lielisko fotogrāfiju dēļ, bet arī tāpēc, ka fotogrāfs visā klātbūtnes laikā radīja tik jauku, patiesu un nepiespiestu noskaņu. Liels paldies par to un arī par biezpienmaizītēm, kas mūs glāba no lielā pirmsceremonijas izsalkuma 🙂 Īpašs pārsteigums bija arī noformējums fotogrāfijas saņemot – patīkami, ka tik ļoti piedomāts pie detaļām! Paldies!

~ Laura & Edgars ~

Paldies, Juri!!! Nu, tik ļoti, ļoti skaisti…
Paši pirmajā dienā bildes skatījāmies vispirms uz priekšu, tad atpakaļgaitā, vēl pēc tam dažas uz dullo, nākamajā rītā skatījos, ēdot brokastis 🙂 Cik gan daudz emociju un sajūtu var glabāt bildes! Atcerējāmies, kuros brīžos sirsniņa drebēja, kad asariņa nobira, kad bija jāsmejas…Tik laimīgi izskatījāmies todien un tikpat laimīgi esam šodien. Vēlāk, skatoties bildes gan ģimenes, gan draugu kompānijā bija gan laimes asaras, gan ovācijām pilni izsaucieni par to skaistumu! Apburbuļojoši un fantastiski! Priecājamies, ka tieši Tu biji kopā ar mums mūsu skaistākajā dienā! Tāds savējais 🙂 Paldies!

~ Agnese & Kristaps~

Sirsnīgs paldies mūsu kāzu dienas fotogrāfam Jurim! Skatoties bildes pārliecinamies, ka esam izvēlējušies īsto cilvēku mūsu īpašās dienas iemūžināšanai! Juris ir ne tikai lielisks sava amata pratējs, bet arī superīgs cilvēks! Skatoties bildes vēlreiz ar asarām acīs izdzīvojām skaistās dienas notikumus! Tikai tās labākās atsauksmes arī no viesiem. Paldies par skaistajām sajūtu bildēm ❤️?

~ Elīna & Edgars~

Paldies par skaistajām kāzu bildēm! Esam ļoti priecīgi, ka par savu kāzu fotogrāfu izvēlējāmies tieši Juri, jo viņš ir ne tikai brīnišķīgs fotogrāfs, bet arī superīgs cilvēks. Juris ieteica idejas arī kāzu gatavošanās procesā, kas mums ļoti noderēja.
Arī no viesiem saņēmām labas atsauksmes par fotogrāfu.
Vēlreiz milzīgs paldies! Lai veicas arī turpmākajos darbos! 🙂

~ Dita & Oskars ~

Paldies par brīnišķīgām kāzu bildēm un patīkamo sadarbību! Ar Juri sadarboties bija viegli, bildēs izdevās iemūžināt patiesas emocijas un radīt pasakaini skaistu noskaņu! Jura darbs ir ļoti profesionāls, un viņš noteikti palīdzēs īstenot jūsu idejas! Noteikti iesaku, ja meklējat jūsu īsto fotogrāfu kāzām vai citiem pasākumiem!

~ Santa & Aigars ~

Apskatot Tevis uzņemtās un apstrādātās bildes, gremdējāmies atmiņās, kur Tu biji pie katras bildes uzņemšanas. Nemazām nemanījām, bet bildes un rakursi tiešām ir pasakaini. Mums ārkārtīgi bildes patīk, katra ir ar savu stāstiņu apakšā. Paldies Tev liels no mums abiem par mūsu skaisto mirkļu iemūžināšanu! 🙂

~ Daina & Kaspars ~

Lieliskākais kāzu fotogrāfs! Pielāgojas jebkurai situācijai, izpilda visas vēlmes un kaprīzes, strādā vienkārši zibenīgi, ka jābrīnās pa kuru laiku ir notverti tik emocijām pilni kadri! Un nenoliedzami svarīgi – kolosāla kompānija ar pozitīvu attieksmi, iekšēju harmoniju un lielisku humoru! Paldies, Juri!!!

~ Maija & Valdis~

Juri, milzīgs paldies par bildēm, ļoti patīk 🙂 paldies, ka iemūžināji tik daudz emocijas mūsu laimīgākajā dienā, paldies par sirsnību un foršajām idejām, ar ko dalījies visā kāzu tapšanas procesā un ko esi ielicis bildēs 🙂
Jurim tiešām ir daudz ideju, kas īpašo dienu padarīs vēl foršāku un jūs iegūsiet vēl vienu draugu, kas palīdzēs jūsu idejas īstenot un īstajā dienā būs jūsu labākais „čoms” 🙂 un Juris dara savu darbu it kā nemanāmi – neietekmējot kāzu dienas dabisko plūdumu, bet tajā pašā laikā liek iepozēt īstajā brīdī un vietā 🙂

~ Agnese & Māris ~

Esam priecīgi, ka satikām tieši Tevi un esam ieguvuši tik skaistus un ‘’dzīvus’’ kadrus no mūsu kāzām, pašiem nemaz neiespringstot un nenogurstot ar pozēšanu. Paldies par ieguldīto kvalitatīvo darbu un brīvo atmosfēru foto procesā!

~ Elīna & Einārs ~

Plānojot kāzu jubilejas un gaidību fotosesiju ar vīru nešauboties uzrunājām tieši Juri, jo mums ir ļoti svarīgs ne tikai galarezultāts, bet arī patīkama atmosfēra/fotogrāfa kompānija. Tā, lai būtu viegli, skaisti un jautri! Juri, mīļš Tev paldies, ka biji mūsu fotogrāfs! Fotogrāfijas jau izdrukātas un gaida, kad tiks ievietotas fotoalbumā! 🙂

~ Laima & Raivis ~

Tikko izskrējām cauri kāzu dienas bildēm.. Nu tiiiiiiiik skaisti! Un tās emocijas! Lielum lielais paldies Tev par bildēm, par to, ka biji šajā dienā kopā ar mums, ka iemūžināji tik, cik nu vispār tās sajūtas ir iespējams iemūžināt, un vēl nedaudz! Tiešām fantastiski! Smaidīju visu skatīšanās laiku un smaidu jo projām. 🙂

~ Līga & Jānis ~

Šis gads VAK “Latvija” 3. stāvam ir devis vairākus ieguvumus un viens no tiem, kuru noteikti vajag izcelt ir fotogrāfs Juris Zīģelis. Juris ne tikai prot skaisti fiksēt īstos kadrus, bet izcili pielāgoties situācijai un mūsu kaprīzēm. Ja mums nepatīk skaļi fotoaparāta klikšķi, tad Juris šo problēmu atrisinās. Viņš nevienā brīdī netraucē ne klausītājiem, ne izpildītājiem. Darbs tiek veikts klusi, ļoti akurāti un ar cieņu pret māksliniekiem.
Un rezultāts ir neticami labs. Pietam, apzinoties apstākļus, kādos viņam ir jāstrādā – prožektoru gaismas, kolonnas, mākslinieku dinamika.
Juris, man atkal ļoooooti patīk. Tik skaists tas vakar vakara koncerts bijis!
Paldies 🙂


Gribēju pateikt lielu paldies Jurim par tik lieliskām bildēm kāzu dienā! Juris spēj iemūžināt labākos mirkļus un atrast brīnumainas vietas dabā!

~ Krista & Andrejs ~

Ziniet kāds ir Juris?
Viņš gatavs paķert jebkuru tavu puspiedzimušo ideju teju no gaisa. Ar smaidu un pacietību.
Viņš var saskatīt un noķert skaistumu tur, kur vairums nesaskatītu vispār neko.
Viņam ir nekļūdīgā gaume un superīgā krāsu un kompozīcijas izjūta.
Un tas viss – ar piegādi vienalga kur un jebkādos laikapstākļos.
Tāds viņš ir.

~ Nadja & Jaroslavs ~

Pateicoties Jurim paliek iemūžināti ne tikai dzīves skaistie mirkļi jo īpaši skaistos attēlos, bet arī no laimes apdullis jaunais pāris iekļaujas vedēju ieplānotajā programmā! Paldies Juri, ka tieši Tu biji kopā ar mums! Tu esi lielisks! Paldies! Mēs noteikti vēl tiksimies!

~ Maija & Aivars ~