Fotogrāfa atsauksmes


Kad bildes atdotas, tad ir milzīgs prieks un tāda kā mazo svētku sajūta par atgriezenisko saiti – fotogrāfa darba atsauksmēm par bildēm un padarīto darbu kopumā. Tas man ir ļoti svarīgi, jo norāda pareizo virzienu, kurā doties un kas cilvēkiem patīk. Lai arī atsauksmes ir kā “medusmaize”, tomēr cenšos no saviem klientiem saņemt arī konstruktīvu kritiku – tā, manuprāt, ir labākā dāvana izaugsmei, lai fotogrāfa pakalpojumus varētu sniegt vēl augstākā kvalitātē.

Savukārt, tev un citiem cilvēkiem šīs atsauksmes ir noderīgas, jo pēc tām objektīvi var nojaust, kāds emocionālais un profesionālais kontakts klientam ir bijis ar fotogrāfu, kāds ir tā darba stils un viennozīmīgi palīdz saprast, vai līdzīgu pieredzi vēlies arī tu pats

Jūsu viedoklis man ir svarīgs – paldies par to!
*Šīs atsauksmes ir ņemtas no manas Facebook lapas


Savstarpēji pozitīvs kontakts izveidojās jau pirmajā tikšanā reizē mūsu vēlmes tika uztvertas nekavējoties.
Kāzu diena paskrien ļoti ātri, Juris ir fotogrāfs, kas nepalaidīs garām nevienu nozīmīgu mirkli šajā brīnišķīgajā dienā! Viss tiek „noķerts”Paldies par lieliskām bildēm, Esam priecīgi par savu izvēli, un nozīmīgi ir tas, ka bildes gribas skatīties atkal un atkal, jo tās atgriež to brīnumjauko sajūtu, kāda bija mūsu kāzu dienā! Ne visi to spēj.
Esam pateicigi par pozitīvam emocijām, vieglo sadarbibu un lielisko rezultātu!
PALDIES!

~ Linda & Māris ~

Юрис, спасибо огромное за великолепную работу! ? Ты профессионал в своем деле! Фото вышли безумно красивые и живые, качественные и обработаны в срок. Все в восторге, было очень приятно с тобой работать! И впредь будем обращаться к тебе!

~ Valērija & Oļegs ~

Juris noteikti ir viens no iemesliem, kāpēc mūsu kāzu diena paliks atmiņā kā ļoti laimīgs dzīves mirklis. Turklāt – ne tikai lielisko fotogrāfiju dēļ, bet arī tāpēc, ka fotogrāfs visā klātbūtnes laikā radīja tik jauku, patiesu un nepiespiestu noskaņu. Liels paldies par to un arī par biezpienmaizītēm, kas mūs glāba no lielā pirmsceremonijas izsalkuma 🙂 Īpašs pārsteigums bija arī noformējums fotogrāfijas saņemot – patīkami, ka tik ļoti piedomāts pie detaļām! Paldies!

~ Laura & Edgars ~

Paldies, Juri!!! Nu, tik ļoti, ļoti skaisti…
Paši pirmajā dienā bildes skatījāmies vispirms uz priekšu, tad atpakaļgaitā, vēl pēc tam dažas uz dullo, nākamajā rītā skatījos, ēdot brokastis 🙂 Cik gan daudz emociju un sajūtu var glabāt bildes! Atcerējāmies, kuros brīžos sirsniņa drebēja, kad asariņa nobira, kad bija jāsmejas…Tik laimīgi izskatījāmies todien un tikpat laimīgi esam šodien. Vēlāk, skatoties bildes gan ģimenes, gan draugu kompānijā bija gan laimes asaras, gan ovācijām pilni izsaucieni par to skaistumu! Apburbuļojoši un fantastiski! Priecājamies, ka tieši Tu biji kopā ar mums mūsu skaistākajā dienā! Tāds savējais 🙂 Paldies!

~ Agnese & Kristaps~

Sirsnīgs paldies mūsu kāzu dienas fotogrāfam Jurim! Skatoties bildes pārliecinamies, ka esam izvēlējušies īsto cilvēku mūsu īpašās dienas iemūžināšanai! Juris ir ne tikai lielisks sava amata pratējs, bet arī superīgs cilvēks! Skatoties bildes vēlreiz ar asarām acīs izdzīvojām skaistās dienas notikumus! Tikai tās labākās atsauksmes arī no viesiem. Paldies par skaistajām sajūtu bildēm ❤️?

~ Elīna & Edgars~

Paldies par skaistajām kāzu bildēm! Esam ļoti priecīgi, ka par savu kāzu fotogrāfu izvēlējāmies tieši Juri, jo viņš ir ne tikai brīnišķīgs fotogrāfs, bet arī superīgs cilvēks. Juris ieteica idejas arī kāzu gatavošanās procesā, kas mums ļoti noderēja.
Arī no viesiem saņēmām labas atsauksmes par fotogrāfu.
Vēlreiz milzīgs paldies! Lai veicas arī turpmākajos darbos! 🙂

~ Dita & Oskars ~

Paldies par brīnišķīgām kāzu bildēm un patīkamo sadarbību! Ar Juri sadarboties bija viegli, bildēs izdevās iemūžināt patiesas emocijas un radīt pasakaini skaistu noskaņu! Jura darbs ir ļoti profesionāls, un viņš noteikti palīdzēs īstenot jūsu idejas! Noteikti iesaku, ja meklējat jūsu īsto fotogrāfu kāzām vai citiem pasākumiem!

~ Santa & Aigars ~

Apskatot Tevis uzņemtās un apstrādātās bildes, gremdējāmies atmiņās, kur Tu biji pie katras bildes uzņemšanas. Nemazām nemanījām, bet bildes un rakursi tiešām ir pasakaini. Mums ārkārtīgi bildes patīk, katra ir ar savu stāstiņu apakšā. Paldies Tev liels no mums abiem par mūsu skaisto mirkļu iemūžināšanu! 🙂

~ Daina & Kaspars ~

Lieliskākais kāzu fotogrāfs! Pielāgojas jebkurai situācijai, izpilda visas vēlmes un kaprīzes, strādā vienkārši zibenīgi, ka jābrīnās pa kuru laiku ir notverti tik emocijām pilni kadri! Un nenoliedzami svarīgi – kolosāla kompānija ar pozitīvu attieksmi, iekšēju harmoniju un lielisku humoru! Paldies, Juri!!!

~ Maija & Valdis~

Juri, milzīgs paldies par bildēm, ļoti patīk 🙂 paldies, ka iemūžināji tik daudz emocijas mūsu laimīgākajā dienā, paldies par sirsnību un foršajām idejām, ar ko dalījies visā kāzu tapšanas procesā un ko esi ielicis bildēs 🙂
Jurim tiešām ir daudz ideju, kas īpašo dienu padarīs vēl foršāku un jūs iegūsiet vēl vienu draugu, kas palīdzēs jūsu idejas īstenot un īstajā dienā būs jūsu labākais „čoms” 🙂 un Juris dara savu darbu it kā nemanāmi – neietekmējot kāzu dienas dabisko plūdumu, bet tajā pašā laikā liek iepozēt īstajā brīdī un vietā 🙂

~ Agnese & Māris ~

Esam priecīgi, ka satikām tieši Tevi un esam ieguvuši tik skaistus un ‘’dzīvus’’ kadrus no mūsu kāzām, pašiem nemaz neiespringstot un nenogurstot ar pozēšanu. Paldies par ieguldīto kvalitatīvo darbu un brīvo atmosfēru foto procesā!

~ Elīna & Einārs ~

Plānojot kāzu jubilejas un gaidību fotosesiju ar vīru nešauboties uzrunājām tieši Juri, jo mums ir ļoti svarīgs ne tikai galarezultāts, bet arī patīkama atmosfēra/fotogrāfa kompānija. Tā, lai būtu viegli, skaisti un jautri! Juri, mīļš Tev paldies, ka biji mūsu fotogrāfs! Fotogrāfijas jau izdrukātas un gaida, kad tiks ievietotas fotoalbumā! 🙂

~ Laima & Raivis ~

Tikko izskrējām cauri kāzu dienas bildēm.. Nu tiiiiiiiik skaisti! Un tās emocijas! Lielum lielais paldies Tev par bildēm, par to, ka biji šajā dienā kopā ar mums, ka iemūžināji tik, cik nu vispār tās sajūtas ir iespējams iemūžināt, un vēl nedaudz! Tiešām fantastiski! Smaidīju visu skatīšanās laiku un smaidu jo projām. 🙂

~ Līga & Jānis ~

Šis gads VAK “Latvija” 3. stāvam ir devis vairākus ieguvumus un viens no tiem, kuru noteikti vajag izcelt ir fotogrāfs Juris Zīģelis. Juris ne tikai prot skaisti fiksēt īstos kadrus, bet izcili pielāgoties situācijai un mūsu kaprīzēm. Ja mums nepatīk skaļi fotoaparāta klikšķi, tad Juris šo problēmu atrisinās. Viņš nevienā brīdī netraucē ne klausītājiem, ne izpildītājiem. Darbs tiek veikts klusi, ļoti akurāti un ar cieņu pret māksliniekiem.
Un rezultāts ir neticami labs. Pietam, apzinoties apstākļus, kādos viņam ir jāstrādā – prožektoru gaismas, kolonnas, mākslinieku dinamika.
Juris, man atkal ļoooooti patīk. Tik skaists tas vakar vakara koncerts bijis!
Paldies 🙂


Gribēju pateikt lielu paldies Jurim par tik lieliskām bildēm kāzu dienā! Juris spēj iemūžināt labākos mirkļus un atrast brīnumainas vietas dabā!

~ Krista & Andrejs ~

Ziniet kāds ir Juris?
Viņš gatavs paķert jebkuru tavu puspiedzimušo ideju teju no gaisa. Ar smaidu un pacietību.
Viņš var saskatīt un noķert skaistumu tur, kur vairums nesaskatītu vispār neko.
Viņam ir nekļūdīgā gaume un superīgā krāsu un kompozīcijas izjūta.
Un tas viss – ar piegādi vienalga kur un jebkādos laikapstākļos.
Tāds viņš ir.

~ Nadja & Jaroslavs ~

Pateicoties Jurim paliek iemūžināti ne tikai dzīves skaistie mirkļi jo īpaši skaistos attēlos, bet arī no laimes apdullis jaunais pāris iekļaujas vedēju ieplānotajā programmā! Paldies Juri, ka tieši Tu biji kopā ar mums! Tu esi lielisks! Paldies! Mēs noteikti vēl tiksimies!

~ Maija & Aivars ~