kāzu fotogrāfs


kāzu fotogrāfs un arī dažāda veida kultūras pasākumu, koncertu, kā arī ģimeņu un pāru fotogrāfs darbojos kopš 2010.gada. Pirms un līdz tam aktīvi darbojos piedzīvojumu organizācijā “Lūzumpunkts” kā projektu vadītājs un klinšu kāpšanas / freeride braucienu vadītājs un instruktors. Būt cilvēkos un strādāt ar tiem, radīt iespēju patiesām emocijām un iesaistīties organizatoriskajos jautājumos ir liela daļa no manas būtības. Ar šo uzkrāto pieredzi dalos un palīdzu ar daudz vērtīgiem ieteikumiem. Mīlu cilvēkus, dziļi cienu, novērtēju un iemūžinu patiesus stāstus, emocijas, notikumus un īsto dzīvi bez liekām dekorācijām un sabiedrības uzliktiem šabloniem.

Uzskatu, ka fotogrāfija nav tikai plakana skaistuma birka, kuru piekārt katrā sociālo tīklu pārsātinātajā plūsmā. Vērtīga ir tā bildes, kas kalpo kā vēstures liecība par vietu, laiku un cilvēkiem, kā arī atklāj emocionālo vēstījumu. Tieši tādēļ kopš 2019.gada esmu pilnībā pievērsies šī amata – fotogrāfs – izkopšanai, pilnveidošanai un attīstīšanai. Ar sava darba rezultātu vēlos atstāt laikam nezūdošas, paliekošas vērtības – skaistas un patiesas atmiņas gan par ikdienišķiem notikumiem, gan lieliem godiem no cilvēka patiesās dzīves.

Latvijas kāzu un videogrāfu asociācijas labākais kāzu fotogrāfs Latvijā 2020 Juris Zīģelis
Iedvesmu smeļos dabā, cilvēkos, mūzikā, vides un darbu daudzveidībā, savu klientu atsauksmēs, jaudīgu fotogrāfu meistarklasēs un nozīmīgos mirkļos, kuros esmu aicināts piedalīties mirkļu iemūžināšanai. Ikdienā rūpējos par ģimeni, sievu un diviem lieliskiem puišiem. Brīvajā laikā dodos dabākalnos, pavadu laiku ar saviem mīļajiem un nodarbojos ar savu sirdslietu – klinšu kāpšanas sportu.

Fotogrāfa virzība

Neatkarīgi no tā, vai esmu kāzās,  pasākumos vai arī aktīvās atpūtas ceļojumos, man primāri svarīgs ir patiess stāsts un emocijas. Dažādi izaicinājumi, trakas idejas un cilvēku aizraušanās ir tas, kas mani ļoti uzrunā, jo ticu, ka caur to vēl vairāk var atklāt cilvēku patieso būtību, vērtības un skaistumu, savukārt tas jau veido daļu no stāsta. Tādēļ man kā fotogrāfam katra tikšanās ar jauniem cilvēkiem ir kā jauns izaicinājums un pētījums reizē.

Kopš 2017. gada esmu aktīvs LATVIJAS KĀZU UN VIDEOGRĀFU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAS biedrs.

Mans pamatvirziens ir kāzu fotogrāfiju stāsti, savukārt tas “pavelk” līdzi arī ikdienišķu mini stāstu iemūžināšanu – pāru un ģimeņu fotosesijas, dažādu godu reportāžas un bieži smeļos lielu iedvesmu koncertu, kultūras un korporatīvo pasākumu reportāžās. Dabīgā gaisma, Latvijas daba, plašums un dabiskums ir mani sabiedrotie un ikdienas vide stāstu radīšanai.

Uzzini, ko par mani runā citi –  FOTOGRĀFA ATSAUKSMES.

KĀZU FOTOGRĀFS JURIS ZĪĢELIS

Rīga x Saulkrasti
Latvija