KĀZU FOTOGRĀFS ~ FOTOGRĀFS ~ KĀZU FOTO


Fotogrāfs sirdī man sēž jau sen. Kā aizraušanās tas man aizsākās diezgan sen un mērķtiecīgi – pamatskolas laikā eksperimentēju, ko spēju paveikt ar pavisam vienkārša “ziepju trauku”. Pētīju un skatījos dažādas bildes, kuras tajā laikā apbrīnoju un centos tās daudz maz tehniski atveidot. Tādā veidā sapratu, ka apkārt notiekošo ir svarīgi iepazīt no visiem aspektiem, lai pēc tam jebko (cilvēkus, lietas, vietas un noskaņu kopumā) varētu parādīt patiesās, skaistās un dabīgās bildēs. Jo vairāk tam pievērsos, jo vairāk tas sanāca un iedvesmoja. Saņēmu atzinīgus vārdus no apkārtējiem cilvēkiem, līdz tiku aicināts būt līdzās notikumiem kā talantīgs foto meistars.

Labākais kāzu fotogrāfs Latvijā 2020 Juris ZīģelisTas viss nonācis tiktāl, ka kopš 2010. gada esmu kāzu fotogrāfs, kā arī dažādu pasākumu fotogrāfs un, protams, arī aktīvās atpūtas, sporta un ceļojumu fotogrāfs. Izaicinājumi un trakas idejas ir tas, kas mani ļoti uzrunā. Iedvesmu smeļos dabā, cilvēkos, emocijās, vides un darbu daudzveidībā, savu klientu atsauksmēs, jaudīgu fotogrāfu darbos un nozīmīgos mirkļos, kuros esmu aicināts piedalīties mirkļu iemūžināšanai. Ikdienā esmu vīrs un divu lielisku dēlu tēvs, bet brīvajā laikā dodos dabākalnos, pavadu laiku ar saviem mīļajiem un nodarbojos ar klinšu kāpšanu.

Kopš 2017. gada esmu pilntiesīgs un aktīvs LATVIJAS KĀZU UN VIDEOGRĀFU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAS biedrs. Ja vēl nezini par šo asociāciju, tad iesaku apmeklēt šo mājaslapu.

Mana pamatnodarbošanās ir kāzu reportāžas un fotosesijas, bet dažādībai un izaugsmei fotografēju cita veida pasākumus – gan formālus (semināri, konferences, reklāmas, lietišķie portreti), gan neformālus (koncerti, ballītes, ģimenes fotosesijas, kristības, gaidību un punča bildes u.c.), kā arī pa reizei izmantoju foto studijas, lai gan jāteic, ka dabīgā gaisma, vide un atmosfēra ir tas, kur mīlu darboties visvairāk.

Protams, ka par fotogrāfu runā tā darbi, bet viennozīmīgi ir labi dzirdēt, ko teic klienti – FOTOGRĀFA ATSAUKSMES.

FOTOGRĀFS JURIS ZĪĢELIS

Rīga + Saulkrasti
Latvija

Vai tev ir radies vēl kāds jautājums? Raksti – priecāšos Tev atbildēt!