Kāzu un pasākumu fotogrāfs


Īsumā par mani pašu

Kāzu un pasākumu fotogrāfs sirdī esmu jau sen. Kā aizraušanās tas man aizsākās diezgan sen un mērķtiecīgi – pamatskolas laikā eksperimentēju, ko spēju paveikt ar pavisam vienkārša “ziepju trauku”. Pētīju un skatījos dažādas bildes, kuras tajā laikā apbrīnoju un centos tās daudz maz tehniski atveidot. Tādā veidā sapratu, ka apkārt notiekošo ir svarīgi iepazīt no visiem aspektiem, lai pēc tam jebko (cilvēkus, lietas, vietas un noskaņu kopumā) varētu parādīt patiesās, skaistās un dabīgās bildēs. Jo vairāk tam pievērsos, jo vairāk tas sanāca un iedvesmoja. Prieks pašam un vēl bonusā saņēmu atzinīgus vārdus no apkārtējiem cilvēkiem. Tā nu es būvēju savu taciņu virzienā uz fotogrāfiju.

LKFA kāzu fotogrāfs Juris ZīģelisTas viss nonācis tiktāl, ka kopš 2010. gada esmu profesionāls kāzu fotogrāfs, kā arī dažādu pasākumu fotogrāfs un, protams, arī aktīvās atpūtas, sporta un ceļojumu fotogrāfs. Izaicinājumi un trakas idejas ir tas, kas mani ļoti uzrunā, kā arī jāpiemin, ka esmu pedants un perfekcionists, uzlabojot gan savas fotografēšanas un apstrādes prasmes, gan fototehniku, ar kuru ikdienā darbojos. Iedvesmu smeļos dabā, cilvēkos, viņu emocijās, vides un darbu daudzveidībā, savu klientu atsauksmēs, citu fotogrāfu darbos un nozīmīgos mirkļos, kuros esmu aicināts piedalīties mirkļu iemūžināšanai. Brīvajā laikā dodos dabākalnos un pavadu laiku ar saviem mīļajiem.

Kopš 2017. gada esmu arī pilntiesīgs un aktīvs LATVIJAS KĀZU FOTOGRĀFU ASOCIĀCIJAS biedrs.

Mana pamatnodarbošanās ir kāzu reportāžas un fotosesijas, bet priecājos iemūžināt arī dažāda veida pasākumus – gan formālus (semināri, konferences), gan neformālus (koncerti, ballītes, ģimenes fotosesijas, kristības, punča bildes u.c.), kā arī pa reizei studijas un dabīgos apstākļos bildēju komercfoto, reklāmas foto.

Ko par mani teic mani klienti, skati te FOTOGRĀFA ATSAUKSMES.

FOTOGRĀFS JURIS ZĪĢELIS


Vai tev ir radies vēl kāds jautājums? Raksti – priecāšos Tev atbildēt!Fotogrāfa ikdienas gaitas un arī svaigākās bildes no INSTagram konta: